Voodi Vira Kuldne

Eesti voodite looja Kaissu on valmis saanud uue ning põneva voodiga, mis sedapuhku kannab nime Vira. Kui paljud teavad, et vira on täiesti eestikeelne sõna ning tähendab virvendust või helki?  Antud voodi kontekstis tuleb nõustuda, et kindlasti on antud juhul mõeldud helki, sest kuldne alumiiniumlaminaadist dekoor annab sellele voodile juurde  just selle õige aktsendi.

Voodi eesti tootjalt Kaissu - Voodi Vira Kuldne Saku Mõisas

Voodi Vira oma konstruktsioonilt on jällegi väga lihtne ning selle kokkupanek võtab kogenenuma käe all 10-15 minutit, kuid muretsema ei pea ka need, kes väga osavate kätega pole, sest kaasasolev kokkupanemisjuhend on väga selgelt arusaadav ning igaühele mugav jälgida. Meeles võiks pidada, et kuldse materjali puhul on tegu metalliga aga ta on päris vastuvõtlik igasugustele teravatele esemetele. Ehk soovitatav on enne kokkupanemist mitte eemaldada laminaadi peal olevaid kaitsekilesid. Voodiraam on eerungis, mis tänu spetsiaalsetele klambritele käib kokku eriti lihtsalt ja kinnitusvahendite kotis on kaasas ka selleks puhuks spetsiaalne kuuskantvõti, Voodipeats kinnitub juba Kaissu vooditele klassikaliselt nelja pika ning võimsa kruviga. Seda on ka võimalik sama kuuskantvõtmega peatsisse keerata kui akutrelli ei juhtu käepärast olema.

Kui voodi kenasti koos, siis järgmise sammuna tuleb võtta rahulikult laminaatide pealt kaitsekile maha. Isegi vastavad kleebised on detailidel olemas.

Voodi eesti tootjalt Kaissu - Voodi Vira Kuldne

Eraldi peab välja tooma, et tõenäoliselt on voodi Vira nn. “pommikindel”. Voodi konstruktsioon on väljatöötatud nii, et sokkel, mille peale lähevad voodilipid, omab terve voodi ääre ulatused otsekontakti põrandaga.

Samuti on alates 2019. aasta lõpust Kaissu vooditel voodilipid paksusega 12mm, mis muudab tõepoolest selle voodi “pommikindlaks”.

Huvitav on selle voodi juures veel see, et ta on kaunis populaarne ka noorte seas. Valikus on 3 erinevat suurust – 140x200cm, 160x200cm ja 180x200cm. Piisav, et kõigile leida sobiv suurus. Eelmisel aastal (2019) oli salongi külastades võimalik ka tellida endale teistsuguse viimistlusega variante. Valikus oli mustaks peitsitud tamm, mis kuldsele dekoorile andis juurde väga ilusa kontrastsuse. Samuti oli võimalik saada ka heledamat tooni viimistlust. 

Disainer/tootja: Kaissu Interiors OÜ
Vaata voodit lähemalt: kaissupood.ee

Voodi eesti tootjalt Kaissu - Voodi Vira Kuldne Kaissu Salongis