Voodi Tuul

2017. aastal sündinud brändi Kaissu esimene kollektsioon “Tuul” pakub unikaalses koosluses tootevalikut magamis- ja lastetoa sisustamiseks. Mööblile sekundeerivad tekstiilid ja aksessuaarid. Inspireeritud Eestimaa looduse värvidest, valgusest ja kargusest. Kollektsioon Tuul on oma olemuselt moodne, kuid siiski kindlasti hindab traditsioone ning on õige pisut isepäine.

Kasevineerist Eesti Voodi Tuul - viimlistlus Osmo õlivahaTootesarja fookuses on voodid, mille omanäoline disainikeel on dikteerinud ka kogu ülejäänud kollektsiooni esteetikat: lihtne ja selge vorm kohtub mängulisusega nüanssides; kergelt kaarjad jooned ja siin-seal ootamatud proportsioonid.  Aukohale on seatud toodete funktsionaalsus ja kestvus: voodite konstruktsioon (s.h. monoliitsed voodiraami paneelid e. puuduvad eraldi kinnitatavad jalad) ja materjal (kasevineer) tagavad mööblile stabiilsuse; õlivaha viimistlus võimaldab tooteid aastatepikkuse kasutamise järel hõlpsalt 

värskendada; voodipeatsitele soovi korral lisana paigaldatavad naturaalsest tekstiilist pehmendused on kodustes tingimustes hõlpsalt pestavad.

Disainer/tootja: Kaissu Interiors OÜ
Vaata voodit lähemalt: kaissupood.ee

Voodi, öökapp ja järi kollektsioonist Tuul